Overmax / Zeegma – sponsorzy Pyry Trail 2021

Kilka słów o:

Overmax jest europejską marką elektroniki użytkowej założoną w Holandii, a w Polsce (od 2006 roku) siedziba główna mieści się w Poznaniu.  Jako marka Overmax zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości artykułów elektronicznych z różnych kategorii – w portfolio Overmax znajdują się zarówno urządzenia służące rozrywce (na przykład drony, samochody RC, zestawy karaoke, głośniki), jak i specjalistyczny sprzęt użytkowy (alkomaty, kamery samochodowe i systemy monitoringu domowego). 

Zeegma to producent nowoczesnego sprzętu AGD, również powiązany z Holandią. Ich produkty cechuje minimalizm, elegancja, dbałość o detale oraz przede wszystkim harmonia, która jest nieodłącznym elementem szczęśliwego życia. Oparte na takiej filozofii artykuły gospodarstwa domowego muszą być funkcjonalne i niezawodne, ale także stanowić dopełnienie wystroju wnętrza. Zeegma dba o to, by świadomość wizualnej formy łączyła się z technologiczną nowoczesnością i użytkowym pragmatyzmem – tylko takie połączenie może zapewnić użytkownikom komfort pod każdym względem.

... ponieważ:

Overmax / Zeegma dołączyli do sponsorów Wielkopolskiego Maratonu Gravelowego Pyra Trail 2021 i ufundują dla pierwszej trójki w kategorii Kobiet i Kategorii Mężczyzn bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jakie? Zobaczycie na starcie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *