Komunikat nr 2

Jako że do najbliższej Pyry zostało już tylko kilka dni, poniżej znajdziecie info o szczegółach naszej imprezy. Zapoznajcie się z nimi i czekajcie na kolejne komunikaty, bo ukażą się wkrótce.

Harmonogram imprezy

  1. Otwarcie bazy w Prusinowie (rozpoczęcie rejestracji) w piątek, 25 czerwca 2021 od godziny 15.00.
  2. Rejestracja w piątek (podpisywanie oświadczeń, odbiór pakietów) od 16.00 do 19.30. oraz w sobotę od godziny 6.00, jednak nie później, niż na 30 min. przed wyznaczoną godziną startu. 
  3. Spotkanie integracyjne pod wiatą (widoczną na zdjęciu powyżej) od 19.30. do 22.00
  4. Starty w sobotę, w grupach max. 10 osobowych, od godziny 7.00 (grupy startowe wraz godzinami startu zostaną opublikowane w osobnym komunikacie). UWAGA: prosimy o stawiennictwo w bazie najpóźniej na 30 min przed wyznaczoną godziną startu, celem dopełnienia ostatnich formalności i pobrania trackera GPS.
  5. Sobota / niedziela… czekamy na Was w bazie, na powrocie. Z obiadem, kawą, herbatą i zimnym piwem zwycięzcy. 

Dodatkowe informacje

Osoby przyjeżdżające na start samochodami prosimy o stosowanie się do poleceń ekipy parkingowej. W Prusinowie została wyznaczona strefa parkowania dla aut (jest ona odległa od miejsca startu o około 900 metrów, więc weźcie pod uwagę, że ten kawałek trzeba dojechać na start… żeby komuś czasu nie zabrakło). Plan stref parkowania znajdziecie poniżej. 

Ostrzegamy, że pozostawienie samochodu w miejscu utrudniającym wjazd na liczne w okolicy posesje, bądź ograniczającym widoczność i stwarzającym niebezpieczeństwo dla ruchu publicznego może skutkować odholowaniem auta. Toteż prosimy o stosowanie się do poleceń ekipy parkingowej. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *