Bardzo WAŻNY komunikat!

Nie chcieliśmy tego robić, ale… niestety nie widać światełka w tunelu. Nie mamy więc wyjścia…

Pyra Trail bowiem, z założenia (a w przypadku naszej drugiej imprezy, czyli Kórnickiego Maratonu Turystycznego sprawdza się to od lat) to nie tylko maraton. Można oczywiście podejść do niego z marszu: przyjechać, wypakować rower z auta i pojechać w trasę, po czym odebrać medal i wrócić do domu. Ale wierzymy, że nasz maraton gravelowy, podobnie jak wiele imprez podobnego typu, to również możliwość spotkania się ze znajomymi, wymiany poglądów i doświadczeń, chwila na integrację itd. To swoisty styl bycia. Nie chcemy z tego rezygnować tak ot…

Do rzeczy: jak jest – wszyscy wiecie. Utrzymujące się wysokie statystyki zarażeń wraz nałożonymi zakazami i obostrzeniami nie pozwalają na odpowiedzialną organizację imprezy w zaplanowanym pierwotnie terminie. Wielu z Was jest z daleka, a póki co, przy istniejących ograniczeniach, ciężko będzie zorganizować sobie gdzieś w okolicy nocleg. O utrudnieniach związanych z organizacją takich imprez nie będziemy się wypowiadać, bo nie o tym jest ten wpis. 

Zatem: przekładamy oficjalnie datę maratonu. Pyra Trail 2021 odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021 r. Mamy nadzieję, że będzie to wówczas możliwe. Tak, wiemy, że to uciążliwe, że każdy ma jakieś plany. Przykro nam, ale nie chcemy rezygnować z imprezy całkowicie. 

Skutek przełożenia: do dnia 20 kwietnia 2021 roku możecie zrezygnować ze startu w tegorocznej Pyrze . Zwrócimy wówczas 100% wniesionej opłaty startowej, mimo, iż już zamówiliśmy medale i koszulki. Maila z rezygnacją należy wysłać na adres rezygnacje(at)pyra-trail.pl [pamiętając, że (at) zastępujemy znakiem @]. W mailu należy podać nr rachunku bankowego, na który mamy zwrócić środki. 

Można oczywiście nie rezygnować i tegoroczną Pyrę przejechać w dowolnym terminie, począwszy od 24 kwietnia br. Jeśli to zrobicie, zostaniecie wciągnięci na listę finiszerów. Wasz czas zostanie odnotowany, choć oczywiście  nie będzie się on liczył w klasyfikacji zwycięzców. Czas przejazdu (dostarczony zapis aktywności musi go pokazywać w wartości brutto) zostanie jednak odnotowany i umieszczony wraz z datą aktywności na stronie Pyry w zakładce „Wyniki”. Koszulkę finiszera i medal wyślemy pocztą.

Jednak najlepiej – zostańcie z nami i widzimy się 26 czerwca. 

Trzymajcie się zdrowo. Ekipa KBR

One Reply to “Bardzo WAŻNY komunikat!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *