Bardzo WAŻNY komunikat!

Nie chcieliśmy tego robić, ale… niestety nie widać światełka w tunelu. Nie mamy więc wyjścia…

Pyra Trail bowiem, z założenia (a w przypadku naszej drugiej imprezy, czyli Kórnickiego Maratonu Turystycznego sprawdza się to od lat) to nie tylko maraton. Można oczywiście podejść do niego z marszu: przyjechać, wypakować rower z auta i pojechać w trasę, po czym odebrać medal i wrócić do domu. Ale wierzymy, że nasz maraton gravelowy, podobnie jak wiele imprez podobnego typu, to również możliwość spotkania się ze znajomymi, wymiany poglądów i doświadczeń, chwila na integrację itd. To swoisty styl bycia. Nie chcemy z tego rezygnować tak ot…

Do rzeczy: jak jest – wszyscy wiecie. Utrzymujące się wysokie statystyki zarażeń wraz nałożonymi zakazami i obostrzeniami nie pozwalają na odpowiedzialną organizację imprezy w zaplanowanym pierwotnie terminie. Wielu z Was jest z daleka, a póki co, przy istniejących ograniczeniach, ciężko będzie zorganizować sobie gdzieś w okolicy nocleg. O utrudnieniach związanych z organizacją takich imprez nie będziemy się wypowiadać, bo nie o tym jest ten wpis. 

Zatem: przekładamy oficjalnie datę maratonu. Pyra Trail 2021 odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021 r. Mamy nadzieję, że będzie to wówczas możliwe. Tak, wiemy, że to uciążliwe, że każdy ma jakieś plany. Przykro nam, ale nie chcemy rezygnować z imprezy całkowicie. 

Skutek przełożenia: do dnia 20 kwietnia 2021 roku możecie zrezygnować ze startu w tegorocznej Pyrze . Zwrócimy wówczas 100% wniesionej opłaty startowej, mimo, iż już zamówiliśmy medale i koszulki. Maila z rezygnacją należy wysłać na adres rezygnacje(at)pyra-trail.pl [pamiętając, że (at) zastępujemy znakiem @]. W mailu należy podać nr rachunku bankowego, na który mamy zwrócić środki. 

Można oczywiście nie rezygnować i tegoroczną Pyrę przejechać w dowolnym terminie, począwszy od 24 kwietnia br. Jeśli to zrobicie, zostaniecie wciągnięci na listę finiszerów. Wasz czas zostanie odnotowany, choć oczywiście  nie będzie się on liczył w klasyfikacji zwycięzców. Czas przejazdu (dostarczony zapis aktywności musi go pokazywać w wartości brutto) zostanie jednak odnotowany i umieszczony wraz z datą aktywności na stronie Pyry w zakładce „Wyniki”. Koszulkę finiszera i medal wyślemy pocztą.

Jednak najlepiej – zostańcie z nami i widzimy się 26 czerwca. 

Trzymajcie się zdrowo. Ekipa KBR

1 thought on “Bardzo WAŻNY komunikat!”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *