Pyra Trail 2020 – suplement.

Wielkopolski Maraton Gravelowy Pyra Trail 2020, w swojej pierwszej edycji, przeszedł do historii. No, prawie przeszedł. Bo mamy dla Was, czyli osób, które znalazły się na liście startowej, ale nie wystartowały lub nie ukończyły maratonu (nie wnikamy w powody, ostatnie tygodnie nie są łaskawe dla nas wszystkich) następującą propozycję.

Otóż każda osoba z listy startowej, która nie wystartowała w dniu 17.10.2020 w maratonie lub wycofała się w trakcie jazdy może spróbować pokonać trasę maratonu samodzielnie. Pod następującymi warunkami:

  • do 31.10.2020 zadeklaruje nam mailowo chęć podjęcia takiego wyzwania,
  • przejedzie trasę maratonu Pyra Trail 2020 w wybranym przez siebie terminie, jednak nie później niż do 20.04.2021 r.
  • do dnia 21.04.2021 prześle na podany niżej adres mailowy ślad swojej aktywności do weryfikacji (zapis ze stravy, endo, garmina… lub innego dostawcy oprogramowania do monitorowania aktywności).

Na każdą osobę, która nie stawiła się na starcie, ale zadeklaruje i pokona trasę Pyry w wybranym terminie czeka medal i koszulka. Medal przewidziany jest również dla osób, które wystartowały już w maratonie, ale się wycofały. Rzecz jasna pod warunkiem ponownej, tym razem zakończonej sukcesem próby pokonania trasy Pyra Trail 2020.

Po potwierdzeniu samodzielnego pokonania trasy znajdziecie się na liście finiszerów Pyra Trail 2020, choć oczywiście Wasz czas nie będzie się liczył w klasyfikacji zwycięzców. Czas przejazdu (dostarczony zapis aktywności musi go pokazywać w wartości brutto) zostanie jednak odnotowany i umieszczony wraz z datą aktywności na stronie Pyry w zakładce „Wyniki”.

Deklaracje samodzielnego pokonania trasy Pyry Trail 2020 oraz zapisy aktywności prosimy przesyłać wyłącznie na adres mailowy: info(at)pyra-trail.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *